علوم سرای کانکت

برای جستجوی پروژه مورد نظر خود می توانید از گزینه جستجو در بالای صفحه سمت چپ استفاده کنید .در ضمن اگر پروژه مورد نظر خود را در اینترنت پیدا نکردید می توانید با شماره 09019843344 تماس حاصل فرمایید .

کتاب عشق شیرین انجام پروژه معماری

اطلاعیه فروشگاه

پیام مدیر فروشگاه: • جهت دریافت فایل کامل هر عنوان از طریق بخش پرداخت و دانلود در پایان معرفی هر محصول اقدام نمایید. • خواهشمندیم در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی در سایت مشکل خود را گزارش دهید. • .پس از خرید علاوه بر لینک دانلود مستقیم سایت، فایل به ایمیل شما بصورت پیوست (Attachment) نیز ارسال خواهد شد "پشتیبانی 09019843344"

پروژه ورد نمايش سيگنالهاي VAG با استفاده از تبديلات زمان -فركانس 45 صفحه

مقدمه

در این تحقیق ابتدا برخی از تبدیلات زمان &ndash فرکانس به طور مختصر بیان می&zwnj شود. در ادامه به بررسی نمایشهای زمان &ndash فرکانس سیگنالهای VAG با تبدیلات مذکور پرداخته شده است. این قسمت شامل دو مرحله است، در مرحله اول سیگنال شبیه سازی شده VAG با توضیح&zwnj های مختلف زمان &ndash فرکانس نمایش داده می&zwnj شود. مرحله دوم به بررسی نمایشهای متفاوت سیگنال VAG با توزیع&zwnj های مذکور اختصاص یافته است. در نهایت روشهای مختلف نمایش با یکدیگر مقایسه شده&zwnj اند.

۲-۱- تبدیل زمان &ndash فرکانس

۱-۲-۱- اهمیت تبدیلهای زمان &ndash فرکانس

سیگنالهایی که ما در زندگی روزمره با آنها سر و کار داریم، از قبیل سیگنالهایی که از اعضای مختلف بدن انسان تولید می شوند یا سیگنالهایی که صداها و تصاویر اطراف ما را تشکیل می&zwnj دهند، ماهیت غیر ایستان دارند، به مفهومی که اگر طیف این سیگنالها رسم شود این طیف با زمان تغییر می کند، لذا این نوع سیگنالها را نمی توان بدون توجه توأم به زمان و فرکانس مطالعه نمود. در واقع کامل ترین روش برای نمایش یک سیگنال نمایش توأم در حوزه زمان و فرکانس است.

راه حل عملی برای نمایش توأم در حوزه زمان و فرکانس این است که محورهای عمودی و افقی را برای زمان و فرکانس اختیار کنیم و با نمایش سه بعدی که ارتفاع نمایانگر دامنه سیگنال است و یا استفاده از کمرنگ و پررنگ شدن خطوط در نمایش دو بعدی، دامنه سیگنال را در حوزه زمان -فرکانس نشان بدهیم.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
7_188463_3762.zip1.2 MB