علوم سرای کانکت

برای جستجوی پروژه مورد نظر خود می توانید از گزینه جستجو در بالای صفحه سمت چپ استفاده کنید .در ضمن اگر پروژه مورد نظر خود را در اینترنت پیدا نکردید می توانید با شماره 09019843344 تماس حاصل فرمایید .

کتاب عشق شیرین انجام پروژه معماری

اطلاعیه فروشگاه

پیام مدیر فروشگاه: • جهت دریافت فایل کامل هر عنوان از طریق بخش پرداخت و دانلود در پایان معرفی هر محصول اقدام نمایید. • خواهشمندیم در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی در سایت مشکل خود را گزارش دهید. • .پس از خرید علاوه بر لینک دانلود مستقیم سایت، فایل به ایمیل شما بصورت پیوست (Attachment) نیز ارسال خواهد شد "پشتیبانی 09019843344"

پروژه پاورپوینت معماری هیبریدی (معماری دیجیتال) 34 اسلاید

پروژه پاورپوینت معماری هیبریدی (معماری دیجیتال) 34 اسلاید

مقدمه

انقلاب فرهنگی و اجتماعی که معلول ارتباطات از راه دور و تکنولوژی های اطلاعاتی بوده به سرعت باعث تغییر در روند معماری شده است .ما در دوران تغییرات سریع زندگی می کنیم ، طی این دوران داده ها بی آن که مستقیماً به نظر آیند به طرفه العینی سراسر کره ارض را می پیمایند، جریان اطلاعات جانشین مابدلات مادی شده و زیرساختهای پیچیده و تو برتوی دیجیتال از طریق الگوی شهری و مکانیکی قابلیت تشخیص خود را به اثبات رسانده است . در قابل پیش زمینه در حال تغییر و تحولی مدام ، معماری نیز شاهد تغیر و تحولات بسیار است . مرزها و قوانین بنیادن خود را دوباره تعریف می کند تا خود را با دنیای که هر روز انعطاف بیشتری پیدا می کند منطبق سازد. معماری قالب های جدید به خود می گیرد و به بخشی از سرمایه گذاری تجربی هندسی توپولوژیک بدل می شود و تا حدی هماهنگی محاسباتی خط تولید روبوتویک و تا اندازه ای تجسم سینماتیک فضای مجازی است . معماری دیجیتال در اصل نمودی از این فلسفه جدید معماری بود.


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان
(شامل 10% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ebi_189048_6417.zip1.5 MB