علوم سرای کانکت

برای جستجوی پروژه مورد نظر خود می توانید از گزینه جستجو در بالای صفحه سمت چپ استفاده کنید .در ضمن اگر پروژه مورد نظر خود را در اینترنت پیدا نکردید می توانید با شماره 09019843344 تماس حاصل فرمایید .

انجام پروژه معماری کتاب عشق شیرین

اطلاعیه فروشگاه

پیام مدیر فروشگاه: • جهت دریافت فایل کامل هر عنوان از طریق بخش پرداخت و دانلود در پایان معرفی هر محصول اقدام نمایید. • خواهشمندیم در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی در سایت مشکل خود را گزارش دهید. • .پس از خرید علاوه بر لینک دانلود مستقیم سایت، فایل به ایمیل شما بصورت پیوست (Attachment) نیز ارسال خواهد شد "پشتیبانی 09019843344"

دانلود پروژه ورد میکروگرید و سیستم مدیریت شبکه توزیع فعال 57 صفحه

مقدمه
میکروگرید نیاز به کنترل در محدوده ی وسیع برای حفاظت از امنیت سیستم، عملکرد بهینه، کاهش انتشار آلاینده ها و انتقال بی نقص از یک مد عملکردی به مد دیگر بدون محدودیت های سیستم و نیازهای رگولاتوری دارد. این کنترل از طریق کنترل کننده های مرکزی  (CC) و کنترل کننده های منابع کوچک (MCs) متصل به منابع کوچک و وسایل ذخیره ای به دست می آید. وظایف CC و MC با جزئیات کامل در بخش 5-1 بحث شد. همان طور که از نام آن مشخص است، MC از توابع کنترل محلی منابع کوچک مراقبت می کند. CC کنترل کامل میکروگرید و حفاظت از طریق MCs را انجام می دهد. وظیفه اصلی آن حفاظت از کیفیت توان و قابلیت اطمینان از طریق کنترل بار- فرکانس (P-F) و کنترل ولتاژ (Q-V) و هماهنگی حفاظتی است. همچنین برنامه ریزی برای تولید اقتصادی منابع کوچک را انجام می دهند و به نگهداری توان ورودی از شبکه اصلی در نقاط بحرانی کمک می کنند. بنابراین  CCنه تنها شمای حفاظتی را برای میکروگرید فراهم می آورد بلکه تامین توان و تنظیم ولتاژ نقاط را برای همه ی MC با توجه به نیاز مشتریان فراهم می کند. بنابراین CC بهبود انرژی برای میکروگرید را اطمینان می دهد و پروفیل ولتاژ و فرکانس مخصوص را برای بارهای الکتریکی فراهم می نماید. این کنترل کننده ها برای عملکرد روش اتوماتیک با تمهیداتی برای مداخلات دستی در صورت لزوم طراحی شده اند. این امر عملکرد MC را از طریق دو مدول مانیتور معین می کند. مدول مدیریت انرژی  (EMM) و مدول هم هماهنگی حفاظتی  (PCM). وظایف EMM و PCM در بخش 5-1 بحث شده اند. مباحث مدیریت شبکه در میکروگریدها و شبکه های توزیع فعال در این فصل بحث می شوند در حالی که مباحث حفاظتی در فصل 5 با جزئیات بیشتر بحث می گردند.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
4_206077_3429.zip92.3k